برگزاری جشن ۱۰ سالگی انجمن سفیر نور

«ما سفیر نور بارانیم و عشق, مژده ی صبح بهارانیم و عشق» سفیر متولد شد با بارقه هایی از نور… , دست به زانو گرفت و بارها زمین خورد و باز بلند شد , قد کشید با تلاش و همت آدم هایی که کمی آنطرف تر از مرز منیت ها … به باور یگانه بودن با کل هستی … همدرد و همدل شدند با کودکان … تا بسرایند شعر مهربانی و  قصه خوان روزهای خوب و آینده های روشن باشند … “سفیر نور” قدر دان حضور و همراهی تک تک شما هست

جشن ده سالگی انجمن سفیر نور با تلاوت قرآن توسط مهدی احمدی آغاز و با سخنرانی آقایان فلاح و کیانی و اجرای موسیقی سنتی توسط اسماعیل الله‌دادیان رتبه دار جشنواره فرهنگی سیمرغ ادامه یافت.

در ادامه دکتر سیدمحسن حسینی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، در  سخنانی کوتاه از زحمات اعضای انجمن با هدف محرومیت زدایی تشکر کرده و از چند تن از اعضا، به نمایندگی از دیگر همراهانشان، تقدیر به عمل آورد.

بخش دوم و جذاب‌ترِ جشن، غرفه‌های بازی و آموزشی مخصوص بچه‌ها بود که شامل غرفه‌های عکاسی، دومینو، نقاشی، کاردستی، گریم صورت و همچنین سلامت دندان و قلب می‌شد.

با ورود کودکان تحت پوشش انجمن به سالن، جشن شور و حالی مضاعف پیدا کرد. این بخش با اجرای زیبای “گروه موسیقی دانشجویی کلاویه” شروع شد و سپس مجری کودک “ریحانی” ادامه‌ جشن را با استندآپ کمدی خود و تقلید صدا اجرا کردند.

🌸با تشکر از زحمات تمامی اعضای دلسوز انجمن در این ده سال🌸

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *