جلسه هماهنگی جشن ده سالگی انجمن

در روز چهارشنبه ۳۰ آبان ماه جلسه ای در محل تالار هنر و اندیشه با حضور افتخاری آقای فزوه مدیر فرهنگی دانشگاه و مسئولین کمیته ها واعضای فعال انجمن برگزار گردید.

در این جلسه در خصوص جشن ده سالگی انجمن سفیر نور که قرار است با حضور کودکان تحت پوشش انجمن و دانشجویان و مسئولین در تاریخ ۲۱ آذر ماه از ساعت ۲  بعدازظهر در تالار دکتر شریعتی برگزار شود صحبت شد.

موضوعات مورد بررسی در جلسه به شرح زیر می باشد:

  • تعداد ۵۰ نفر از کودکانی ک تحت پوشش انجمن سفیر نور هستند به جشن دعوت می گردند و سرویس رفت و برگشت در اختیارشان قرار می گیرد.
  • برای مسئولین داخل و خارج دانشگاه و انجمن های مربوطه دعوت نامه فرستاده می شود.
  • جشن بصورت دو قسمت اجرا میگردد ، حدود یک ساعت اول جشن بدون حضور کودکان تحت پوشش و تا حدودی رسمی برگزار می شود  که شامل برنامه های سخنرانی، پخش کلیپ فعالیت های سفیر نور ، موسیقی و … می باشد.
  • هم زمان با یک ساعت اول جشن  غرفه های آموزشی برای کودکان تحت پوشش در بیرون تالار در نظر گرفته می شود. و بعد از یک ساعت کودکان وارد جشن می شوند و جشن از حالت رسمی خارج شده و  مجری کودک با برنامه های شاد مثل موسیقی و مسابقه جشن را ادامه می دهد.
  •  و در پایان جشن، کیک تولد ده سالگی انجمن و عکس یادگاری از بچه ها و اتش بازی در محوطه بیرونی تالار در نظر گرفته شده است .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *