توزیع اقلام خوراکی رمضان ماه

چهارشنبه ۱۷ام خرداد، تعدادی از اعضای انجمن سفیر نور به منظور بسته بندی اقلام خوراکی برای توزیع بین خانواده های نیازمند منطقه ی حصه در تالار دکتر شریعتی جمع شدند.

این اقلام (شامل برنج، سویا، روغن، ماکارونی، عدس، لوبیا، مرغ، خرما) روز گذشته توسط سفیری های عزیز؛ خانم زهراسادات مکی و آقایان کیماسی و مهدوی، خریداری شد و به تالار شریعتی منتقل گردید. و امروز با همت دوستان؛ خانم تیموری، بتول حق گویی، مریم مطمئن، فاطمه منتظری، مرضیه مهری، مهشید صباغ، فاطمه زکیان اقلام بسته بندی شدند.
و به طور همزمان، حداکثر استفاده ی بهینه از حضور گرانقدر این عزیزان در ساماندهی و نظم وسایل و کمد کانون سفیر نور انجام شد!!?

همچنین از دانشکده ی دندانپزشکی تعدادی پک بهداشتی دهان و دندان تحویل گرفته شد و بعلاوه ی پودر شوینده, با یک ماشین و با همراهی خانم زهرا ترکیان به منطقه ی حصه ارسال شد.

آقای بابک خیمه و خانم نرگس محمدی به کمک خانم ارجمندی، اقلام را به نیازمندان واقعی آن ها در منطقه ی حصه رساندند.

اگرچه ماه رمضان بود و دوستان با زبان روزه و در گرما مشغول بسته بندی و نظافت اتاق کانون و ارسال بسته ها به منطقه ی حصه بودند، اما لذت معنوی این قبیل فعالیت ها سخت ترین زحمات را هم به شیرینی تبدیل می کند.

از همه عزیزانی که سفیر نور را در فعالیت های خیرخواهانه اش همراهی می کنند کمال تشکر را داریم. حتما خیر این فعالیت ها زندگیتان را زیباتر خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *