گزارشی از عملکرد کمیته جذب

در مدت دو ماه گذشته، چند عضو جدید وارد این کمیته شدند و پرونده‌های قدیم و جدید گودکان تحت پوشش، بازبینی شد و برای تعدادی از کودکان، پشتیبان گذاشته شد.

در این راستا، برای یکی از کودکان، با پیگیری پشتیبان ان کودک، به طور رایگان عصب کشی دندان انجام شد، که از کمک دکتر هاشمی و همچنین رئیس دانشکده دندان پزشکی تشکر می‌کنیم. همچنین عینک جدیدی برای این کودک تهیه شد (من باب تهیه عینک، از آقای مسائلی تشکر ویژه داریم).

کودکی دیگر پس از دو سال، با برگزاری کلاس‌های گفتار درمانی، رفع اشکال و آموزش فوق برنامه، توانست اول ابتدایی را با موفقیت پشت سر بگذارد، همچنین قرار است که برای این کودک ثبت نام در کلاس ورزشی انجام شود.

برای کودکی دیگر که مشکلات عضلانی و حرکتی دارد، با همکاری انجمن خیریه امام هادی (ع)، یک تخت بیمارستانی برای مراحل درمانش تهیه، و با دکتر مستمند از دانشکده توانبخشی، که همینجا از ایشان تشکر می‌کنیم، برای بحث کاردرمانیش هماهنگی انجام شد.

همچنین یک کودک ۴ ساله دیگر که گویا از ارتفاع افتاده بود، کارهای عکس برداری و پیگیری معایناتش به عهده گرفته شد.

در انتها از طرف مدیر کمیته جذب، از دوستانی که با این گروه به هر شکلی همکاری داشته‌اند، به ویژه خانم ابراهیمی (مدیر کمیته آموزش و یکی از پشتیبانان با سابقه)، خانم رحیمی (از فعالان همیشگی گروه)، خانم محمدی (از اعضای جدید)، خانم اصولی (مدیر مسئول کتابخانه و یکی از اعضای غیر رسمی ولی فعال گروه) و آقای خیمه (از پشتیبانان و فعالان زحمت کش گروه) تشکر فراوان داریم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *