پرواز بادبادک‌های کودکان حصه در آسمان نصف جهان

سمیه تیموری مدیرعامل انجمن حمایت از کودکان کار و خیابان سفیر نور در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا و با اعلام این خبر اظهار داشت: این برنامه به همت کانون سفیر نور و جمعیت دانشجویی امام علی (ع) که دو کانون فعال در منطقه حصه هستند و با همکاری شهرداری منطقه ۱۴ برگزار می‌گردد.
وی جزییات این برنامه را شامل معاینه دهان، دندان و چکاب سلامتی این کودکان همراه با برگزاری برنامه‌های شاد فرهنگی و هنری عنوان کرد و اذعان داشت: ۵۰ دانشجوی پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه اصفهان ما را در معاینه این کودکان همراهی می‌کنند.
مدیر عامل انجمن حمایت از کودکان کار و خیابان سفیر نور، آموزش رعایت بهداشت دهان و دندان را نیز از دیگر برنامه‌های درنظرگرفته برای این کودکان اعلام کرد و خاطرنشان ساخت: با توجه به فضایی که شهرداری منطقه ۱۴ در اختیار ما قرار داده، ساخت بادبادک و درخت‌کاری نیز از دیگر برنامه‌های در نظرگرفته شده است.
تیموری محل برگزاری این برنامه را پارک گلستان در منطقه زینبیه عنوان کرد و اذعان داشت: این برنامه صبح فردا از ساعت ۹ تا ۱۲برگزار می‌گردد.
وی گفت: ثبت‌نام این کودکان نیز در دو مکان خانه بهداشت و خانه ایرانی منطقه حصه و توسط این دو کانون انجام گرفته است.
تیموری با بیان این‌که بیشتر فعالیت کانون سفیر در خصوص مسائل بهداشتی کودکان حصه است، فعالیت جمعیت امام علی را نیز در راستای مسائل فرهنگی و آموزشی آنها عنوان کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *